Deutsch Eesti English Русский
 
 
Perepuhkus Taevaskoja Salamaal
Taevaskoja tee 32, Taevaskoja
Põlva vald, Põlvamaa, 63229
+372 5345 6480
info@salamaa.eu
Skype: taevasmaa1
GPS: N58.10562,  E27.03877

  icon icon icon icon

 
  

Tere tulemast Taevaskoja Salamaale!

Asume eesti ühes kaunimas paigas, Taevaskojas, liivakivipaljanditest (kõrgeim 22,5m) veerandtunnilise jalututskäigu kaugusel, oleme ümbritsetud üle 150-ne aasta vanusest okasmetsast.
Salamaal (43 ööbimiskohta) on põnevad teematoad, õues müramängumaa, grilli ja lõkkekohad, maalava, saunad, telkimise ja autokaravani kohad. Taevaskoja Salamaal on soe, armas ja hubane seminariruum, mille seintel imekaunid maalid taevaskodadest. Lisaks on võimalik tellida toitlustust, sauna, aktiivseid tegevusi.
Salamaal olijad saavad avastada muinasjutulist loodust tõukekelkudel või tõukeratastel, metsas matkates, mängides.
Majutus

Taevaskoja Salamaa

Taevaskoja Salamaa

on hosteli tüüpi majutusasutus, kus on 10 erinevat teematuba, (43 ööbimiskohta) köök kõige vajalikuga toidu valmistamiseks, WC-d ja duššid.

Õues müramängumaa, telkimise ja autokaravani kohad, palliplats, grillimise kohad, saunad ja maalava. Peamajas on mõnus Taevaskoja maalidega seminariruum.

Majutuse hinnad al 14€ inimene, peretuba al 39 €/öö. Voodipesu hinna sees. Tutvu ka meie sisekorraeeskirjadega.


BRONEERIN

Broneeringud kehtivad kuni 18.00. Hilisemad saabumised palume kindlasti ette teatada, et tagada broneeringu kehtivus. Kohale mitteilmumise ja broneeringu tühistamise korral vähem kui 3 päeva enne teenuse kasutamist tuleb tasuda 50% broneeringu summast.