Deutsch Eesti English Русский
 
 
Perepuhkus Taevaskoja Salamaal
Taevaskoja tee 32, Taevaskoja
Põlva vald, Põlvamaa, 63229
+372 5345 6480
info@salamaa.eu
Skype: taevasmaa1
GPS: N58.10562,  E27.03877

  icon icon icon icon

 
  

Tere tulemast Taevaskoja Salamaale!

Asume eesti ühes kaunimas paigas, Taevaskojas, liivakivipaljanditest (kõrgeim 22,5m) veerandtunnilise jalututskäigu kaugusel, oleme ümbritsetud üle 150-ne aasta vanusest okasmetsast.
Salamaal (43 ööbimiskohta) on põnevad teematoad, õues müramängumaa, grilli ja lõkkekohad, maalava, saunad, telkimise ja autokaravani kohad. Taevaskoja Salamaal on soe, armas ja hubane seminariruum, mille seintel imekaunid maalid taevaskodadest. Lisaks on võimalik tellida toitlustust, sauna, aktiivseid tegevusi.
Salamaal olijad saavad avastada muinasjutulist loodust tõukekelkudel või tõukeratastel, metsas matkates, mängides.
Saunad

Meie juures valvab saunaema tuld - kui saunakütja topib ahju puid täis ja läheb ise taas ära, siis saunaema jääb valvesse.

Taevaskoja Salamaad saab nimetada ka pisikeseks saunamaaks. Meie territooriumil asuvad nii UNESCO vaimse pärandi nimekirja kuuluv suitsusaun, kui igati kaasaegna ja innovaatiline iglusaun ja ei puudu ka päris tavaline soometüüpi saun.
Meie tavasaun sobib kuni 15 osalejale, saunas kaminaruum, riietusruum, pesemisruum ja leiliruum. Soovi korral saab saunamaja juures ka grillida. 


                                                             

Saun Salamaal     Saun Salamaal     

Sauna hind : 4 tundi 70 €  kuni 15 inimest.

Meie kõige uuemaks saunaks on iglusaun, mis asetseb  tiigi ääres. Ei ole midagi mõnusamat, kui peale kuuma leili hüpata jahutavasse tiiki.
Iglusauna leil on unikaalne just eelkõige sauna kumerale kujule. Ka väga suured saunasõbrad on hakanud austama iglusauna. Tulge proovima ja te ei kahetse !

          
Iglusauna hind: 3tundi 35 € kuni 6 inimest.
        

Meie kiire elu juures tasub vahel pöörduda jka ajas tagasi, selleks sobib imeliselt suitsusaunas käik. On ju iga suitsusaun omanäoline, mille hinge teab üksnes sauna peremees. Ka meie suitsusaun on pikka aega olnud ühe pere keha ja hinge ravitsejaks. Tule ja saa kaasa need tunded, mida on meie esivanemad saunast saanud.

Suitsusauna kütmise kord 100 €( 12-le inimesele)


Saunad ettetellimisel!

BRONEERIN